Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svodka z 31. ledna 2007

1. 2. 2007
fiibii  °°=°° ... Svodka – 31. 1.

Hned po ránu naštěstí Sara předhodila davům krásnou svodku předešlého dne, čili nově příchozí měli 30. leden přehledně sesumírovaný.

Pak se pokračovalo ve vybírání vhodného jména pro maybesinu ještěrku (felzumku, ale pro mě je to stejně furt ještěrka;-)) a pak jsem trošku rozvířila vody dotazem jak smýt rtěnku.Kosmetická debata chvíli vydržela, skro nesmytelná rtěnka se postupně stala předmětem všeobecného zájmu (Manhattan, Lips2last, kdyby to někoho zajímalo;-))

Pak, kde se vzala, tu se vzala, zjevila se Booo a začalo se plánovat lékařské konsilium u neklan.Ne že bychom neklance sehnaly doktora do domu, ale usoudily jsme, že než se konečně rozběhnem k potřebným doktorům, bude dobře to probrat nad skleničkou.
Schválně píšu slovesa s „y“ na konci, protože zatím to vypadá, že radit se bude:neklan, Booo, fiibii, sirka.Možná maybes a Nagara.Termín:pátek 2.2.2007.

Dále se probíralo, ajk nás štvou debilní hlášky na telefonech a debilní omýlání jedné a té samé písničky v rádiích.Momentální favorité jsou Peha a Ewa Farna.

A zas se hlasovalo o jméně pro ještěrku.Dokonce už je v záhlaví i tabulka s předběžnými výsledky:-)

Estrela přihodila několik historek dokazujících, že její dcery jsou opravdu její a že smysl pro humor a proříznutou pusu zdědily po mamince.

monynka přispěla historkou o tom, jací jsou mužští simulanti, plynule se přešlo na zvířecí simulanty a na to, že Žulina stále terorizuje svého spoluptáka.

Ještě bych připoměla, že za shlédnutí stojí fotka vnoučka neklaniny kamarádky.Za prvé se tu dětí v australském školním kroji moc nevidí a za druhý je kluk fakt hezkej.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář